به مرکز پرسش و پاسخ سایت Www.ClashOfClansGame.IR خوش آمدید - توجه داشته باشید که این سایت برای سوالات شما در زمینه بازی کلش آف کلنز ساخته شده است. رعایت احترام به دیگر کاربران از الزامات فعالیت در این سایت می باشد.ضمنا قبل از پرسش خود در سایت ، جواب های سوالات دیگران را مطالعه نمایید چرا که جواب سوال شما بطور یقین در بین سوالات دیگران موجود است و خیلی سریعتر می توانید مشکل خود را حل کنید تا دیگر منتظر پاسخ دیگران نباشید و در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. همچنین در صورتی پاسخ مشکلات دیگر کاربران را بدهید که از پاسخ خود مطمئن باشید و باعث سردرگمی و ناراحتی کاربران به خاطر راهنمایی اشتباهی شما نشود .پیشاپیش از همکاری شما دوستان سپاسگذاریم . مدیریت سایت آموزش بازی کلش آف کلنز Www.ClashOfClansGame.IR

سوال درباره ی گوگل پلی

0 امتیاز
36 بازدید
سوال شده 22 دی 1395 در سوالات متفرقه توسط لیلا (120 امتیاز)
سلام من با تبلتMoMax M718کلش نصب کردم ولی قبل اینکه نصب کنم گوگل پلی رو حذف کرده بودم الان به روزش کردم نصب شده دارمش ولی تو منو نیست نمیدونم چیکار کنم ک برگرده بهد مشکل دوم هم اینه ک میخوام کلشو بزارم رو جیمیل میگه از گوگل پلی پشتیبانی نمیکنه با سازنده تماس بگیرین چیکار کنم؟
به اشتراک بگذارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 23 دی 1395 توسط AHA (72,670 امتیاز)
اگه بازی سیو نشده روی گوگل پلی باید با سوپرسل تماس بگیرید تا کد بازیابی باریتان بفرستند و بازی را سیو کنید. برای تغییر جیمیل هم خودتان نمی توانید و باید به سوپرسل ایمیل بزنید و درخواست تغییر جیمیل بدهید - به فارسی هم می توانید مشکلتان را برایشان توضیح دهید تا اقدام کنند.

3,296 سوال

4,207 پاسخ

2,130 دیدگاه

3,894 کاربر

به قسمت پرسـش و پاسخ خوش آمدید اینجا مکانی است برای طرح پرسش و دریافت پاسـخ از دیگـر کـاربـران!
لطفا قوانین زیر را رعایت نمایید :
1- رعایت نمودن احترام به دیگران
2- اجتنـاب از پرسش های یـکسـان
3- برای قرار دادن عکس در سوال مـی تـوانید آن را در سـایـت آپـلـود (PicoFile.Com) بارگذاری کرده و سپس لـینک آن را در بـخـش اضافـه کردن عکس در سوال خود قرار دهید .
با تشکر

ClashOfClansGame.ir

مرکز پرسش و پاسخ متعلق به سایت آموزش کلش آف کلنز است : کلیک کنید.

...