به مرکز پرسش و پاسخ سایت Www.ClashOfClansGame.IR خوش آمدید - توجه داشته باشید که این سایت برای سوالات شما در زمینه بازی کلش آف کلنز ساخته شده است. رعایت احترام به دیگر کاربران از الزامات فعالیت در این سایت می باشد.ضمنا قبل از پرسش خود در سایت ، جواب های سوالات دیگران را مطالعه نمایید چرا که جواب سوال شما بطور یقین در بین سوالات دیگران موجود است و خیلی سریعتر می توانید مشکل خود را حل کنید تا دیگر منتظر پاسخ دیگران نباشید و در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. همچنین در صورتی پاسخ مشکلات دیگر کاربران را بدهید که از پاسخ خود مطمئن باشید و باعث سردرگمی و ناراحتی کاربران به خاطر راهنمایی اشتباهی شما نشود .پیشاپیش از همکاری شما دوستان سپاسگذاریم . مدیریت سایت آموزش بازی کلش آف کلنز Www.ClashOfClansGame.IR

برگرداندن لیدری

0 امتیاز
39 بازدید
سوال شده 22 دی 1395 در نامه های سوپرسل توسط sina.bnd87 (140 امتیاز)
سوال ساخت جیمیل میدونم ولی ماهش داخل ذهنم نیست ...رسید جم که تا کنون جمی خریداری نشده تو سط اکانت
به اشتراک بگذارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 23 دی 1395 توسط AHA (72,670 امتیاز)
ساخت جیمیل نمی خواهد تاریخ نصب بازی را می خواهد - اگر جم هم نخریدید بنویسید نخریده ام - برای تاریخ ساخت بازی هم یک تاریخ تقریبی نزدیک بدهید مورد قبول واقع می شود - به فارسی هم می تونید درخواست به سوپرسل بفرستید.

3,296 سوال

4,207 پاسخ

2,130 دیدگاه

3,894 کاربر

به قسمت پرسـش و پاسخ خوش آمدید اینجا مکانی است برای طرح پرسش و دریافت پاسـخ از دیگـر کـاربـران!
لطفا قوانین زیر را رعایت نمایید :
1- رعایت نمودن احترام به دیگران
2- اجتنـاب از پرسش های یـکسـان
3- برای قرار دادن عکس در سوال مـی تـوانید آن را در سـایـت آپـلـود (PicoFile.Com) بارگذاری کرده و سپس لـینک آن را در بـخـش اضافـه کردن عکس در سوال خود قرار دهید .
با تشکر

ClashOfClansGame.ir

مرکز پرسش و پاسخ متعلق به سایت آموزش کلش آف کلنز است : کلیک کنید.

...