به مرکز پرسش و پاسخ سایت Www.ClashOfClansGame.IR خوش آمدید - توجه داشته باشید که این سایت برای سوالات شما در زمینه بازی کلش آف کلنز ساخته شده است. رعایت احترام به دیگر کاربران از الزامات فعالیت در این سایت می باشد.ضمنا قبل از پرسش خود در سایت ، جواب های سوالات دیگران را مطالعه نمایید چرا که جواب سوال شما بطور یقین در بین سوالات دیگران موجود است و خیلی سریعتر می توانید مشکل خود را حل کنید تا دیگر منتظر پاسخ دیگران نباشید و در وقت و زمان خود صرفه جویی نمایید. همچنین در صورتی پاسخ مشکلات دیگر کاربران را بدهید که از پاسخ خود مطمئن باشید و باعث سردرگمی و ناراحتی کاربران به خاطر راهنمایی اشتباهی شما نشود .پیشاپیش از همکاری شما دوستان سپاسگذاریم . مدیریت سایت آموزش بازی کلش آف کلنز Www.ClashOfClansGame.IR

ارور101 در بازیابی اکانت بعداز تایید کد بازیابی

0 امتیاز
39 بازدید
سوال شده 21 دی 1395 در سوالات بازیابی اکانت توسط vampire (120 امتیاز)
سلام اکانت من هک شد و من انرا بازیابی کردم همه چی درست پیش رفت کد هم اومد ولی وقتی کدرا وارد کردم و بعد اسم دهکده و لول تان هال و مقدار اکس پی نمایان شد باخوش حالی تایید کردم که وارد بازی شوم نگهان خطای ۱۰۱ رخ داد لطفا راهنمایی کنید. و درضمن با هراکانتی که کد را وارد کردم  کد نامعتبر بود فقط با همان اکانت اولی که ارور داد اسم و لول نمایان میشود و ارور۱۰۱ میدهد کمک کنید ممنون.
به اشتراک بگذارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 21 دی 1395 توسط HPHS (31,750 امتیاز)
سلام

کد را باید در اکانتی بزنید که به به جمیل جدیدی متصل است . سعی کنید هم یک دهکده جدید بسازید و بازی رو اون لود کنید . اگر مطمئن هستید که هنوز کد زده نشده یک یا دو روز صبر کنین دوباره کار میکنه . اینو خودم تجربه کردم برا همین گفتم .

3,296 سوال

4,207 پاسخ

2,130 دیدگاه

3,894 کاربر

به قسمت پرسـش و پاسخ خوش آمدید اینجا مکانی است برای طرح پرسش و دریافت پاسـخ از دیگـر کـاربـران!
لطفا قوانین زیر را رعایت نمایید :
1- رعایت نمودن احترام به دیگران
2- اجتنـاب از پرسش های یـکسـان
3- برای قرار دادن عکس در سوال مـی تـوانید آن را در سـایـت آپـلـود (PicoFile.Com) بارگذاری کرده و سپس لـینک آن را در بـخـش اضافـه کردن عکس در سوال خود قرار دهید .
با تشکر

ClashOfClansGame.ir

مرکز پرسش و پاسخ متعلق به سایت آموزش کلش آف کلنز است : کلیک کنید.

...